UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Przeglądasz archiwalną wersję naszej strony. Podane tu informacje mogą być już nieaktualne! Przejdź do strony głównej lub do sklepu NETSPAW.pl
UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
lincoln electric bester

NETSPAW

• Zapraszamy do naszego nowego, internetowego sklepu spawalniczego!

• Forum spawalnicze


• Spawarki MIG/MAG

Powertec, migomatSpawanie półautomatem (popularnie zwanym migomatem) jest jedną z najszybszych i najbardziej wydajnym metod spawania. Nie wymaga także zbyt wielkich umiejętności od spawacza.
- Przejdź do opisu technologii spawania metodą MIG/MAG
- Przejdź do aktualnego katalogu

• Spawarki TIG

Invertec, spawanie TIGZaawansowana metoda spawania elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych. Charakteryzuje ją możliwość uzyskania doskonałej jakości, „czystej” spoiny.
- Przejdź do opisu technologii spawania metodą TIG
- Przejdź do aktualnego katalogu

• Spawarki MMA

Invertec, elektrodaElektroda otulona jest jedną z najpowszechniej stosowanych metod spawania. A to głównie dzięki swojej prostocie i niezawodności.
- Przejdź do opisu technologii spawania metodą MMA
- Przejdź do aktualnego katalogu

• Przecinarki plazmowe

Przecinarka plazmowaJest to proces, w którym jako materiał tnący wykorzystuje się sprężone powietrze. Pozwala to wycinać niemalże dowolne kształty oraz otrzymać doskonałą jakość cięcia.
- Przejdź do opisu technologii cięcia plazmą
- Przejdź do aktualnego katalogu

• Spawarki Puls/STT

Puls SttSą to najbardziej zaawansowane technicznie urządzenia produkowane przez firmę Lincoln Electric. Umożliwiają szereg czynność niedostępnych w innych spawarkach: kontrolowanie przebiegów falowych, sterowanie komputerowe, programowanie aplikacji itp. Dzięki inteligentnemu sterowaniu cyfrowemu nie wymagają specjalnych umiejętności od operatora, lecz tylko minimalnego treningu.
- Przejdź do aktualnego katalogu

• Akcesoria

Jako autoryzowany dystrybutor Lincoln Electric posiadamy w swojej ofercie pełen komplet akcesoriów spawalniczych oraz części zamiennych:

- Uchwyty MIG/MMA/TIG/Plazma, przewody masowe
- Dysze, końcówki prądowe, elektrody TIG/Plazma
- Przyłbice spawalnicze/samościemniające/okulary ochronne
- Reduktory, podgrzewacze do gazu
- Części zamienne do maszyn
- Oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych do spawania

• Materiały spawalnicze

Materiały do spawania LincolnW swojej ofercie posiadamy pełną gamę materiałów spawalniczych takich jak: elektrody otulone, druty lite i rdzeniowe (mi. druty samoosłonowe umożliwiając spawanie migomatem bez użycia gazu!) oraz kombinacje drut i topik do spawania łukiem krytym. Materiały te znajdują zastosowanie do spawania stali węglowych, niskostopowych, stopowych, żeliwa, metali kolorowych jak również do napawania i regeneracji.

- Przejdź do aktualnego katalogu


Aby ułatwić nawigację, poniżej na każdej podstronie serwisu znajdują się odnośniki do wymienionych działów gdzie znajdują się bardzo dokładne opisy oferowanych przez nas urządzeń.
Spawarki MIG/MAG
Spawarki TIG
Spawarki MMA
Przecinarki plazmowe
Urządzenia Puls/STT
• Agregaty spawalnicze
• Systemy środowiskowe

Aktualna oferta tylko na stronie www.netspaw.pl!

Copyright © 2008 MPM Servis Bis. All rights reserved