UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Przeglądasz archiwalną wersję naszej strony. Podane tu informacje mogą być już nieaktualne! Przejdź do strony głównej lub do sklepu NETSPAW.pl
UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
lincoln electric bester

NETSPAW

• Zapraszamy do naszego nowego, internetowego sklepu spawalniczego!

• Forum spawalnicze


W naszej pracy stawiamy na solidne i sprawdzone rozwiązania. Pragniemy państwu zaoferować materiały oraz urządzenia spawalnicze spełniające najwyższe normy jakościowe. Jesteśmy dystrybutorami takich firm jak:


Lincoln Electric
Jeden z największych i najbardziej uznanych producentów maszyn i materiałów do spawania na świecie. Lincoln Electric jest liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji urządzeń do spawania łukowego, systemów zrobotyzowanych, cięcia plazmowego i gazowego. Zatrudnia ponad 7000 pracowników w 33 fabrykach na całym świecie.

Bester
Polska firma zajmująca się produkcją sprzętu spawalniczego. Od lat marka BESTER jest synonimem niezawodności i wysokiej jakości w branży spawalniczej. Od 18 stycznia 2002 roku należy do amerykańskiego koncernu Lincoln Electric. Obecnie jest to największa fabryka tego koncernu w Europie.


Abicor Binzel
Założona w 1945 roku firma ABICOR BINZEL Schweisstechnik GmbH & Co. KG wyspecjalizowała się w produkcji uchwytów do spawania i cięcia w atmosferze gazów ochronnych metodami MIG/MAG, TIG oraz technikami plazmowymi.
Od tego czasu wiele opatentowanych przez firmę ABICOR BINZEL rozwiązań stało się międzynarodowymi standardami powszechnie wykorzystywanymi w świecie spawania i cięcia.

Spawmet
SPAWMET jest w stu procentach polską marką, istniejącą na rynku od 1995 roku. Dotychczasowe doświadczenie, stałe doskonalenie technologii oraz nowoczesne metody zarządzania procesami produkcyjnymi, pozwoliły firmie na znalezienie się w czołówce producentów materiałów spawalniczych w Polsce.

Spawarki MIG/MAG
Spawarki TIG
Spawarki MMA
Przecinarki plazmowe
Urządzenia Puls/STT
• Agregaty spawalnicze
• Systemy środowiskowe

Aktualna oferta tylko na stronie www.netspaw.pl!

Copyright © 2008 MPM Servis Bis. All rights reserved