UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Przeglądasz archiwalną wersję naszej strony. Podane tu informacje mogą być już nieaktualne! Przejdź do strony głównej lub do sklepu NETSPAW.pl
UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!
lincoln electric bester

NETSPAW

• Zapraszamy do naszego nowego, internetowego sklepu spawalniczego!

• Forum spawalnicze


Witamy na stronach internetowych firmy MPM Servis Bis.

Znajdą tu Państwo szeroki asortyment materiałów spawalniczych jak i urządzeń produkowanych przez Lincoln Electric - jednego z największych koncernów spawalniczych na świecie. Urządzenia tej firmy uważane są za jedne z najlepszych i najbardziej niezawodnych, co odzwierciedla długość opieki serwisowej. Lincoln jako jedyny producent udziela na swoje półautomaty 3 lata gwarancji.

Oprócz spawarek w swojej ofercie posiadamy również przenośne przecinarki plazmowe, agregaty spawalnicze, systemy środowiskowe oraz pełen asortyment materiałów spawalniczych.

Mogą państwo polegać na wiedzy naszych pracowników. Nasz profesjonalizm doceniła sama firma Lincoln Electric przyznając nam tytuł Star Distributor - wyróżnienie, które posiada tylko kilka firm w Polsce.

Lincoln Electric

Zapraszamy również na stronę naszego nowego sklepu internetowego www.NETSPAW.pl - gdzie znajdą państwo najbardziej aktualną ofertę urządzeń w polskim internecie, firmy Lincoln Electric Bester. Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte na niej informacje były jak najpełniejsze i przedstawione w prosty i przystępny sposób.

Utworzyliśmy na niej dział Poradniki, w którym znajdą państwo wiele przydatnych informacji z zakresu spawalnictwa, które ułatwią wybór właściwego urządzenia.

LincolnZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Spawarki MIG/MAG
Spawarki TIG
Spawarki MMA
Przecinarki plazmowe
Urządzenia Puls/STT
• Agregaty spawalnicze
• Systemy środowiskowe

Aktualna oferta tylko na stronie www.netspaw.pl!

Copyright © 2008 MPM Servis Bis. All rights reserved